NSYCRN106250P
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN106250P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN106250P
Beskrivning
ENCLOSURE STL 39.37"L X 23.62"W
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Ljusgrå Fällbar lucka L 39,370" x B 23,622" (1000,00 x 600,00mm) X 9,843" (250,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN106250P Modeller
Kategori
Höjd
9,843" (250,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
930in² (6000cm²)
Förpackning
Bulk
Design
Fällbar lucka
Artikelstatus
Aktiv
Material
Behållartyp
Hölje
Färg
Ljusgrå
Storlek/dimension
L 39,370" x B 23,622" (1000,00 x 600,00mm)