LDL36250U31X
DigiKeys produktnummer
4008-LDL36250U31X-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LDL36250U31X
Beskrivning
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Solid State 250A 240 V AC 250 V DC Knapp Chassimontering
Kategori
Strömklassning (Ampere)
250A
Tillverkare
Schneider Electric
Märkspänning - AC
240 V
Serie
Märkspänning - DC
250 V