JDL26225
JDL26225
DigiKeys produktnummer
4008-JDL26225-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JDL26225
Beskrivning
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termomagnetisk 225A 600 V AC 250 V DC Knapp Chassimontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
JDL26225 Modeller
Kategori
Strömklassning (Ampere)
225A
Tillverkare
Schneider Electric
Märkspänning - AC
600 V
Serie
Märkspänning - DC
250 V