HGL36100M38X
HGL36100M38X
DigiKeys produktnummer
4008-HGL36100M38X-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HGL36100M38X
Beskrivning
MOTOR CIRCUIT PROTECTOR 600V 100
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Solid State 100A 690 V AC DC Knapp Chassimontering
Kategori
Strömklassning (Ampere)
100A
Tillverkare
Schneider Electric
Märkspänning - AC
690 V