ATS22D88Q
DigiKeys produktnummer
4008-ATS22D88Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATS22D88Q
Beskrivning
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Mjukstart/stopp Matning 88A belastning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATS22D88Q Modeller
Kategori
Antal motorer
1
Tillverkare
Schneider Electric
Spänning - last
230 ~ 440V
Serie
Ström - utgång
88A
Förpackning
Box
Wattal - last
5500 W
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Spänning - källa
195V ~ 484V
Typ
Modul
Gränssnitt
RS-485
Motortyp
AC-motor
Monteringstyp
Chassimontering
Styr-/drivningstyp
Mjukstart/stopp
Arbetstemperatur
-10°C-50°C