ATS22D62S6U är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Schneider Electric
I lager: 0
Datablad
Mjukstart/stopp 177V ~ 660V Matning 62A 208 ~ 600V belastning
TeSys Island - The Innovative, Intelligent Motor Control Starter
Programming Basic Parameters on the Altistart ATS22 Soft Starter | Schneider Electric Support
ATS22D62S6U
DigiKeys produktnummer
4008-ATS22D62S6U-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATS22D62S6U
Beskrivning
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL110V-P
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Mjukstart/stopp Matning 62A belastning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATS22D62S6U Modeller
Kategori
Antal motorer
1
Tillverkare
Schneider Electric
Spänning - last
208 ~ 600V
Serie
Ström - utgång
62A
Förpackning
Box
Wattal - last
37285 W
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - källa
177V ~ 660V
Typ
Modul
Gränssnitt
RS-485, Serial
Motortyp
AC-motor
Monteringstyp
Chassimontering
Styr-/drivningstyp
Mjukstart/stopp
Arbetstemperatur
-10°C-60°C