PBM282FXE20
DigiKeys produktnummer
2300-PBM282FXE20-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PBM282FXE20
Beskrivning
PB, PB, SQ.28, FOR PB3D, , ,
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Bipolär Stegmotorer Hybrid ramstorlek steg 48VDC
Kategori
Diameter - axel
0,197" (5,00mm)
Tillv.
Längd - skaft och lager
0,787" (20,00mm)
Serie
Monteringshålavstånd
0,906" (23,00mm)
Förpackning
Box
Termineringstyp
Trådledare med kontakt
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-10°C-40°C
Typ
Hybrid
Rotortröghet
0,19gcm²
Spoltyp
Bipolär
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Spänning - märkt
48VDC