9W2TN48P1H001
DigiKeys produktnummer
1688-2475-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9W2TN48P1H001
Beskrivning
FAN IMP MTRZD 150X35MM 48VDC
Detaljerad beskrivning
Fläkt Motoriserade impellrar 48VDC Rund - Diam. 150mm Kula 135,0 CFM (3,78m³/min) 4 trådledare
Kategori
Effekt (Watt)
15.4 W
Arbetstemperatur
-4-158°F (-20-70°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Storlek/dimension
Rund - Diam. 150mm
Vikt
0,86 lb (390,09 g)
Bredd
35,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,320A
Luftflöde
135,0 CFM (3,78m³/min)
Spänningsintervall
36-55,2VDC
Statiskt tryck
1,578 in H2O (393,1 Pa)