9TGA24P0H001
DigiKeys produktnummer
1688-1856-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9TGA24P0H001
Beskrivning
FAN IMP MTRZD 175X69MM 24VDC
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Motoriserade impellrar 24VDC Rund - Diam. 175mm Kula 541,0 CFM (15,15m³/min) 4 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
9TGA24P0H001 Modeller
Kategori
Brus
77,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
115 W
Serie
RPM
Förpackning
Bulk
Terminering
4 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-4-158°F (-20-70°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Storlek/dimension
Rund - Diam. 175mm
Vikt
1,6 lbs (725,7 g)
Bredd
69,00mm
Strömklassning (Ampere)
4,8A
Luftflöde
541,0 CFM (15,15m³/min)
Spänningsintervall
16-36VDC
Statiskt tryck
3,330 in H2O (829,5 Pa)