9AD1201H12 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Similar
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Fläktar Tubeaxial 100-240VAC Fyrkantig - L 120mm x H 120mm Kula 106,0 CFM (2,97m³/min) 2 plintar
Summary of SanAce Cooling Systems
SanAce Server Cooling Fans
9AD1201H12
DigiKeys produktnummer
1688-1368-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9AD1201H12
Beskrivning
FAN 120X38MM 90/264VAC
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
9AD1201H12 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
4,40W
Tillverkare
Sanyo Denki America Inc.
RPM
3250 varv/min
Serie
Terminering
2 plintar
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-4-167°F (-20-75°C)
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
CE, CSA, PSE, TUV, UL
Spänning - märkt
100-240VAC
Vikt
0,639 lb (289,85 g)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 120mm x H 120mm
Strömklassning (Ampere)
0,080A
Bredd
38,00mm
Spänningsintervall
90-240VAC
Luftflöde
106,0 CFM (2,97m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
0,340 in H2O (84,7 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
60 000tim vid 60°C