109P1324S101 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Sanyo Denki America Inc.
I lager: 0
Datablad
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 127mm x H 127mm Kula 148,0 CFM (4,14m³/min) 3 trådledare
Summary of SanAce Cooling Systems
SanAce Server Cooling Fans
109P1324S101
DigiKeys produktnummer
109P1324S101-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
109P1324S101
Beskrivning
FAN AXIAL 127X38MM 24VDC WIRE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
109P1324S101 Modeller
Kategori
Brus
47,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
13.2 W
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Arbetstemperatur
-4-140°F (-20-60°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 127mm x H 127mm
Vikt
0,772 lb (350,17 g)
Bredd
38,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,550A
Luftflöde
148,0 CFM (4,14m³/min)
Spänningsintervall
20,4-27,6VDC
Statiskt tryck
0,472 in H2O (117,6 Pa)
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C