109BC12GA7-1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
Fläkt Fläkt 12VDC Fyrkantig/avrundad - L 51mm x H 52,6mm Kula 4,4 CFM (0,123m³/min) 2 trådledare
109BC12GA7-1
DigiKeys produktnummer
109BC12GA7-1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
109BC12GA7-1
Beskrivning
FAN BLOWER 51X15MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
109BC12GA7-1 Modeller
Kategori
Brus
43,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
1.44 W
Serie
RPM
Förpackning
Box
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-4-158°F (-20-70°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
CSA, TUV, UL
Storlek/dimension
Fyrkantig/avrundad - L 51mm x H 52,6mm
Vikt
0,073 lb (33,11 g)
Bredd
15,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,120A
Luftflöde
4,4 CFM (0,123m³/min)
Spänningsintervall
6-13,8VDC
Statiskt tryck
0,860 in H2O (214,2 Pa)
Material - ram
Plast
Lagertyp
Kula
Material - blad
Plast
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C