UMPC-02-L-16-M-12.0-1
DigiKeys produktnummer
612-UMPC-02-L-16-M-12.0-1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMPC-02-L-16-M-12.0-1
Beskrivning
CBL ASSEM MPOWER 2POS 16AWG 12"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 1,00' (304,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UMPC-02-L-16-M-12.0-1 Modeller
Kategori
Längd
1,00' (304,80mm)