TSW-108-23-T-D
DigiKeys produktnummer
SAM1074-08-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSW-108-23-T-D
Beskrivning
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 16 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TSW-108-23-T-D Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Fästtyp
Push-Pull
Serie
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Förpackning
Bulk
Kontaktlängd - polstift
0,115" (2,92mm)
Artikelstatus
Aktiv
Övergripande kontaktlängd
0,445" (11,30mm)
Kontaktdonstyp
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Kontakttyp
Stift
Kontaktform
Kvadrat
Delning - hopkoppling
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Antal positioner
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal rader
2
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Radmellanrum - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Stil
Brandklassning av material
UL94 V-0
Mantling
Okapslad
Isolering, färg
Svart
Monteringstyp
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Tillgängligt att beställa
Fabrikslager: 2 066
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 11,13000kr 11,13
10kr 9,45200kr 94,52
100kr 8,03200kr 803,20
500kr 7,16912kr 3 584,56
1 000kr 6,82682kr 6 826,82
5 000kr 6,09418kr 30 470,90
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
I lager: 234
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
I lager: 100
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
I lager: 160
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM