TSW-108-23-S-D
DigiKeys produktnummer
SAM1072-08-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSW-108-23-S-D
Beskrivning
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 16 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TSW-108-23-S-D Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,115" (2,92mm)
Förpackning
Bulk
Övergripande kontaktlängd
0,445" (11,30mm)
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Kontaktdonstyp
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Delning - hopkoppling
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
30,0µin (0,76µm)
Antal positioner
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal rader
2
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Radmellanrum - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stil
Brandklassning av material
UL94 V-0
Mantling
Okapslad
Isolering, färg
Svart
Monteringstyp
Basproduktens nummer
Terminering
Lödmetall
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 256
Fabrikslager: 2 066
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Artikel med förädlingsvärde
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 24,45000kr 24,45
10kr 20,74600kr 207,46
100kr 17,63130kr 1 763,13
500kr 15,73790kr 7 868,95
1 000kr 14,98688kr 14 986,88
5 000kr 13,37946kr 66 897,30
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
I lager: 770
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM