SEAM-50-11.0-L-06-1-A-K-TR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
300 Positionskontakt Högdensitetsmatris, hane Ytmontering Guld
SEARAY
SEAM-50-11.0-L-06-1-A-K-TR
DigiKeys produktnummer
SEAM-50-11.0-L-06-1-A-K-TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SEAM-50-11.0-L-06-1-A-K-TR
Beskrivning
CONN HD ARRAY PLUG 300P SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SEAM-50-11.0-L-06-1-A-K-TR Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
6
Tillverkare
Samtec Inc.
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide, plocka och placera
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
10,0µin (0,25µm)
Kontaktdonstyp
Högdensitetsmatris, hane
Sammankopplade stackhöjder
16mm, 17mm, 17,5mm, 18,5mm, 19mm
Antal positioner
300
Höjd över kort
0,575" (14,61mm)
Stigning
0,050" (1,27mm)