SEAF-50-01-L-06-2-RA-TR
DigiKeys produktnummer
612-SEAF-50-01-L-06-2-RA-TR-ND - Remsa och spole (TR)
612-SEAF-50-01-L-06-2-RA-TRCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SEAF-50-01-L-06-2-RA-TR
Beskrivning
CONN HD ARRAY RCPT 300P R/A SMD
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
300 Positionskontakt Högdensitetsmatris, hona Ytmontering, högervinklad Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SEAF-50-01-L-06-2-RA-TR Modeller
Kategori
Antal rader
6
Tillverkare
Samtec Inc.
Monteringstyp
Ytmontering, högervinklad
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
10,0µin (0,25µm)
Kontaktdonstyp
Högdensitetsmatris, hona
Höjd över kort
0,411" (10,45mm)
Antal positioner
300
Basproduktens nummer
Stigning
0,050" (1,27mm)