SEAC-020-06-40.0-TU-TU-N är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
120 Rektangulära kabelmonteringar Stickdon till stickdon 3,33' (1,02m)
SEAC-020-06-40.0-TU-TU-N
DigiKeys produktnummer
612-SEAC-020-06-40.0-TU-TU-N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SEAC-020-06-40.0-TU-TU-N
Beskrivning
CBL ASSM M-M 120POS 40" HDR
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Delning - anslutning
0,050" (1,27mm)
Tillverkare
Samtec Inc.
Delning - kabel
0,025" (0,64mm)