Bilden för SDL-125-T-32 är inte tillgänglig
SDL-125-T-32
DigiKeys produktnummer
612-SDL-125-T-32-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDL-125-T-32
Beskrivning
.100" LOW PROFILE DOUBLE ROW SCR
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 Positioner Uttag Kontakt 0,100" (2,54mm) Genomgående hål Guld
Kategori
Monteringstyp
Genomgående hål
Tillv.
Terminering
Serie
Fästtyp
Push-Pull
Förpackning
Rör
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonstyp
Isolering, färg
Svart
Kontakttyp
Honuttag
Isoleringshöjd
0,050" (1,27mm)
Stil
Kort till kort
Kontaktlängd - polstift
0,125" (3,18mm)
Antal positioner
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Antal inlästa positioner
Alla
Isoleringsmaterial
Vätskekristallpolymer (LCP)
Delning - hopkoppling
Kontaktform
Cirkulär
Antal rader
2
Kontaktmaterial
Berylliumkoppar
Radmellanrum - hopkoppling
0,100" (2,54mm)