RF316-02RP1-06BJ2-0152
DigiKeys produktnummer
612-RF316-02RP1-06BJ2-0152-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF316-02RP1-06BJ2-0152
Beskrivning
COAX CBL MCX TO N-TYPE 5.9"
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial MCX till N-typ RG-316 5,984" (152,00mm)
EDA-/CAD-modeller
RF316-02RP1-06BJ2-0152 Modeller
Kategori
2:a kontaktdonets monteringstyp
Panelfäste
Tillverkare
Samtec Inc.
Monteringsanordning 2:a kontaktdon
Mellanvägg - mutter framsida
Serie
Längd
5,984" (152,00mm)
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
MCX till N-typ
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
MCX-plugg, rätvinklig
Total impedans
50 Ohms
Frekvens - max
6 GHz
2:a kontaktdonet
N-typ-jack
Arbetstemperatur
-50°C-165°C