RF316-02RP1-03RP1-0305
DigiKeys produktnummer
612-RF316-02RP1-03RP1-0305-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF316-02RP1-03RP1-0305
Beskrivning
COAX CBL MCX TO MMCX 12"
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial MCX till MMCX RG-316 12,01" (305,00mm)
EDA-/CAD-modeller
RF316-02RP1-03RP1-0305 Modeller
Kategori
Kön 2:a kontakt
Längd
12,01" (305,00mm)
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
MCX till MMCX
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
MCX-plugg, rätvinklig
Total impedans
50 Ohms
Frekvens - max
6 GHz
2:a kontaktdonet
MMCX-plugg, rätvinklig
Arbetstemperatur
-50°C-165°C