RF316-02RP1-02RP1-0152
DigiKeys produktnummer
612-RF316-02RP1-02RP1-0152-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF316-02RP1-02RP1-0152
Beskrivning
COAX CBL MCX TO MCX 5.9"
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial MCX till MCX RG-316 5,984" (152,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RF316-02RP1-02RP1-0152 Modeller
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hane
Tillverkare
Samtec Inc.
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
5,984" (152,00mm)
Förpackning
Påse
Kabeltyp
RG-316
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
MCX till MCX
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
MCX-plugg, rätvinklig
Total impedans
50 Ohms
Kön 1:a kontakt
Hane
Frekvens - max
6 GHz
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Färg
Amber
2:a kontaktdonet
MCX-plugg, rätvinklig
Arbetstemperatur
-50°C-165°C