RF23C-24SP-92SP-0152
DigiKeys produktnummer
612-RF23C-24SP-92SP-0152-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF23C-24SP-92SP-0152
Beskrivning
COAX CBL 2.4MM TO 2.92MM 5.9"
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial 2,4mm till 2,92mm Koaxialkabel YD 1,00mm 5,984" (152,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RF23C-24SP-92SP-0152 Modeller
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hane
Tillverkare
Samtec Inc.
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
5,984" (152,00mm)
Förpackning
Påse
Kabeltyp
Koaxialkabel YD 1,00mm
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
2,4mm till 2,92mm
Frekvens - max
50 GHz
1:a kontaktdonet
2,4mm plugg
Färg
Violett
Kön 1:a kontakt
Hane
Egenskaper
Avskärmad
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
2:a kontaktdonet
2,92mm plugg