RF174-04SP3-02SP1-0915
DigiKeys produktnummer
612-RF174-04SP3-02SP1-0915-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF174-04SP3-02SP1-0915
Beskrivning
COAX CBL BNC TO MCX 36"
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial BNC till MCX RG-174 36,024" (915,00mm)
EDA-/CAD-modeller
RF174-04SP3-02SP1-0915 Modeller
Kategori
Kön 2:a kontakt
Längd
36,024" (915,00mm)
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
BNC till MCX
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
BN-stickdon
Total impedans
50 Ohms
Frekvens - max
6 GHz
2:a kontaktdonet
MCX-plugg
Arbetstemperatur
-50°C-90°C