RF174-03SP1-03SP1-0152
DigiKeys produktnummer
612-RF174-03SP1-03SP1-0152-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF174-03SP1-03SP1-0152
Beskrivning
COAX CBL MMCX TO MMCX 5.9"
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial MMCX till MMCX RG-174 5,984" (152,00mm)
EDA-/CAD-modeller
RF174-03SP1-03SP1-0152 Modeller
Kategori
Kön 2:a kontakt
Längd
5,984" (152,00mm)
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
MMCX till MMCX
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
MMCX-plugg
Total impedans
50 Ohms
Frekvens - max
6 GHz
2:a kontaktdonet
MMCX-plugg
Arbetstemperatur
-50°C-90°C