RF174-02RP1-04BJ3-0152
DigiKeys produktnummer
612-RF174-02RP1-04BJ3-0152-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF174-02RP1-04BJ3-0152
Beskrivning
COAX CBL BNC TO MCX 5.9"
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial BNC till MCX RG-174 5,984" (152,00mm)
EDA-/CAD-modeller
RF174-02RP1-04BJ3-0152 Modeller
Kategori
Kön 2:a kontakt
Längd
5,984" (152,00mm)
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
BNC till MCX
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
BNC-jack
Total impedans
50 Ohms
Kön 1:a kontakt
Hona
Frekvens - max
6 GHz
1:a kontaktdonets monteringstyp
Panelfäste
Färg
Svart
Monteringsanordning 1:a kontaktdon
Mellanvägg - mutter baksida
Arbetstemperatur
-50°C-90°C