RF047-A-18SP-18SP-0305
DigiKeys produktnummer
612-RF047-A-18SP-18SP-0305-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RF047-A-18SP-18SP-0305
Beskrivning
COAX CBL 1.85MM TO 1.85MM 12"
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial 1,85mm till 1,85mm 0,047" Flexibel kabel 12,01" (305,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RF047-A-18SP-18SP-0305 Modeller
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hane
Tillverkare
Samtec Inc.
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
12,01" (305,00mm)
Förpackning
Påse
Kabeltyp
0,047" Flexibel kabel
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
1,85mm till 1,85mm
Frekvens - max
65 GHz
1:a kontaktdonet
1,85mm plugg
Färg
Violett
Kön 1:a kontakt
Hane
Egenskaper
Avskärmad
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
2:a kontaktdonet
1,85mm plugg