PRF18-P-C-EP-047D-SS
DigiKeys produktnummer
612-PRF18-P-C-EP-047D-SS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PRF18-P-C-EP-047D-SS
Beskrivning
CONN 1.85MM CABLE PLUG
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,85mm Kontaktdon Plugg, hanstift 50Ohm Frihängande (i serie) Lödmetall
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PRF18-P-C-EP-047D-SS Modeller
Kategori
Kabelgrupp
0,047" halvstyv
Tillv.
Fästtyp
Gängad
Serie
Frekvens - max
65 GHz
Förpackning
Bulk
Antal portar
1
Artikelstatus
Aktiv
Höljesfärg
Silver
Kontaktdonsutförande
Kontaktmaterial, mitt
Berylliumkoppar
Kontaktdonstyp
Plugg, hanstift
Stommaterial
Rostfritt stål
Kontaktterminering
Lödmetall
Kontaktplätering, mitt
Guld
Skärmterminering
Klämma
Dielektriskt material
Polyeterimid (PEI)
Impedans
50Ohm