PRF18-J-C-EP-085-BS
DigiKeys produktnummer
612-PRF18-J-C-EP-085-BS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PRF18-J-C-EP-085-BS
Beskrivning
CONN 1.85MM CABLE JACK
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,85mm Kontaktdon Uttag, honsockel 50Ohm Panelfäste Lödmetall
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PRF18-J-C-EP-085-BS Modeller
Kategori
Monteringsfunktion
Mellanvägg - mutter framsida
Tillv.
Kabelgrupp
RG-405 (0,085" halvstyv)
Serie
Fästtyp
Gängad
Förpackning
Bulk
Frekvens - max
65 GHz
Artikelstatus
Aktiv
Antal portar
1
Kontaktdonsutförande
Höljesfärg
Silver
Kontaktdonstyp
Uttag, honsockel
Kontaktmaterial, mitt
Berylliumkoppar
Kontaktterminering
Lödmetall
Stommaterial
Rostfritt stål
Skärmterminering
Klämma
Kontaktplätering, mitt
Guld
Impedans
50Ohm