HQCD-090-12.00-TEU-SEU-1-B
DigiKeys produktnummer
612-HQCD-090-12.00-TEU-SEU-1-B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HQCD-090-12.00-TEU-SEU-1-B
Beskrivning
CBL ASSM M-F 180POS 12" HDR
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
180 Rektangulära kabelmonteringar Kortkant till kortkant 1,00' (304,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HQCD-090-12.00-TEU-SEU-1-B Modeller
Kategori
Delning - anslutning
0,020" (0,50mm)
Tillverkare
Samtec Inc.
Delning - kabel
0,010" (0,25mm)
Serie
Längd
1,00' (304,80mm)