Bilden för FW-25-03-L-D-263-130-A-TR är inte tillgänglig
FW-25-03-L-D-263-130-A-TR
DigiKeys produktnummer
FW-25-03-L-D-263-130-A-TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FW-25-03-L-D-263-130-A-TR
Beskrivning
CONN HDR 50POS 0.05 STACK SMD
Detaljerad beskrivning
50 Positioner stiftlistkontaktdon med distans 0,050" (1,27mm) Guld Ytmontering
EDA-/CAD-modeller
FW-25-03-L-D-263-130-A-TR Modeller
Kategori
Längd - totalt stift
0,393" (9,982mm)
Längd - polstift (ihopkopplande)
0,130" (3,302mm)
Serie
Längd - stackhöjd
0,263" (6,680mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Stigning
0,050" (1,27mm)
Radmellanrum
0,050" (1,27mm)