Bilden för FW-25-03-L-D-235-140 är inte tillgänglig
FW-25-03-L-D-235-140
DigiKeys produktnummer
FW-25-03-L-D-235-140-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FW-25-03-L-D-235-140
Beskrivning
CONN HDR 50POS 0.05 STACK SMD
Detaljerad beskrivning
50 Positioner stiftlistkontaktdon med distans 0,050" (1,27mm) Guld Ytmontering
EDA-/CAD-modeller
FW-25-03-L-D-235-140 Modeller
Kategori
Längd - totalt stift
0,375" (9,525mm)
Längd - polstift (ihopkopplande)
0,140" (3,556mm)
Serie
Längd - stackhöjd
0,235" (5,969mm)
Förpackning
Rör
Stigning
0,050" (1,27mm)
Radmellanrum
0,050" (1,27mm)