FW-25-03-G-D-250-150
DigiKeys produktnummer
612-FW-25-03-G-D-250-150-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FW-25-03-G-D-250-150
Beskrivning
CONN HDR 50POS 0.05 STACK SMD
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 Positioner stiftlistkontaktdon med distans 0,050" (1,27mm) Guld Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FW-25-03-G-D-250-150 Modeller
Kategori
Längd - totalt stift
0,400" (10,160mm)
Tillverkare
Samtec Inc.
Längd - polstift (ihopkopplande)
0,150" (3,810mm)
Serie
Längd - stackhöjd
0,250" (6,350mm)
Förpackning
Rör
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
Lödmetall
Antal positioner
50
Kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
Guld
Stigning
0,050" (1,27mm)
Tjocklek kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
10,0µin (0,25µm)
Antal rader
2
Färg
Svart
Radmellanrum
0,050" (1,27mm)