Bilden för FW-20-03-G-D-223-065-P är inte tillgänglig
FW-20-03-G-D-223-065-P
DigiKeys produktnummer
FW-20-03-G-D-223-065-P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FW-20-03-G-D-223-065-P
Beskrivning
CONN HDR 40POS 0.05 STACK SMD
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40 Positioner stiftlistkontaktdon med distans 0,050" (1,27mm) Guld Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FW-20-03-G-D-223-065-P Modeller
Kategori
Längd - totalt stift
0,288" (7,315mm)
Tillverkare
Samtec Inc.
Längd - polstift (ihopkopplande)
0,065" (1,651mm)
Serie
Längd - stackhöjd
0,223" (5,664mm)
Förpackning
Rör
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
Lödmetall
Antal positioner
40
Kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
Guld
Stigning
0,050" (1,27mm)
Tjocklek kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
10,0µin (0,25µm)
Antal rader
2
Färg
Svart
Radmellanrum
0,050" (1,27mm)