FW-10-05-L-D-525-150-A
DigiKeys produktnummer
FW-10-05-L-D-525-150-A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FW-10-05-L-D-525-150-A
Beskrivning
CONN HDR 20POS 0.05 STACK SMD
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Positioner stiftlistkontaktdon med distans 0,050" (1,27mm) Guld Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FW-10-05-L-D-525-150-A Modeller
Kategori
Längd - totalt stift
0,675" (17,145mm)
Tillverkare
Samtec Inc.
Längd - polstift (ihopkopplande)
0,150" (3,810mm)
Serie
Längd - stackhöjd
0,525" (13,335mm)
Förpackning
Rör
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
Lödmetall
Antal positioner
20
Kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
Guld
Stigning
0,050" (1,27mm)
Tjocklek kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
10,0µin (0,25µm)
Antal rader
2
Färg
Svart
Radmellanrum
0,050" (1,27mm)