FW-09-04-G-D-275-170
DigiKeys produktnummer
FW-09-04-G-D-275-170-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FW-09-04-G-D-275-170
Beskrivning
CONN HDR 18POS 0.05 STACK T/H
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
18 Positioner stiftlistkontaktdon med distans 0,050" (1,27mm) Guld Genomgående hål
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FW-09-04-G-D-275-170 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Längd - polstift (ihopkopplande)
0,170" (4,318mm)
Tillverkare
Samtec Inc.
Längd - stackhöjd
0,275" (6,985mm)
Serie
Längd - bakände
0,090" (2,286mm)
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
Lödmetall
Antal positioner
18
Kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
Guld
Stigning
0,050" (1,27mm)
Tjocklek kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
10,0µin (0,25µm)
Antal rader
2
Färg
Svart
Radmellanrum
0,050" (1,27mm)
Basproduktens nummer
Längd - totalt stift
0,535" (13,589mm)