Bilden för FW-03-03-G-D-150-130 är inte tillgänglig
FW-03-03-G-D-150-130
DigiKeys produktnummer
FW-03-03-G-D-150-130-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FW-03-03-G-D-150-130
Beskrivning
.050'' BOARD SPACERS
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Positioner stiftlistkontaktdon med distans 0,050" (1,27mm) Guld Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FW-03-03-G-D-150-130 Modeller
Kategori
Längd - totalt stift
0,280" (7,112mm)
Tillverkare
Samtec Inc.
Längd - polstift (ihopkopplande)
0,130" (3,302mm)
Serie
Längd - stackhöjd
0,150" (3,810mm)
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
Lödmetall
Antal positioner
6
Kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
Guld
Stigning
0,050" (1,27mm)
Tjocklek kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
10,0µin (0,25µm)
Antal rader
2
Färg
Svart
Radmellanrum
0,050" (1,27mm)