FSI-150-10-L-D-AD-P-TR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
100 Positionskontakt Staplingskompression Ytmontering Guld
FSI-150-10-L-D-AD-P-TR
DigiKeys produktnummer
FSI-150-10-L-D-AD-P-TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FSI-150-10-L-D-AD-P-TR
Beskrivning
CONN STACKING 100POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FSI-150-10-L-D-AD-P-TR Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Samtec Inc.
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide, passguide, plocka och placera
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
10,0µin (0,25µm)
Kontaktdonstyp
Staplingskompression
Höjd över kort
0,394" (10,00mm)
Antal positioner
100
Basproduktens nummer
Stigning
0,039" (1,00mm)