FJH-50-D-11.00-4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Bilden för FJH-50-D-11.00-4 är inte tillgänglig
FJH-50-D-11.00-4
DigiKeys produktnummer
FJH-50-D-11.00-4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FJH-50-D-11.00-4
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 11"
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 11,0" (279,4mm)
EDA-/CAD-modeller
FJH-50-D-11.00-4 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal ledare
50
Tillverkare
Samtec Inc.
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
11,0" (279,4mm)
Förpackning
Bulk
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)