FJH-40-R-10.00-4
DigiKeys produktnummer
FJH-40-R-10.00-4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FJH-40-R-10.00-4
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 10"
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FJH-40-R-10.00-4 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal ledare
40
Tillverkare
Samtec Inc.
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
10,0" (254,0mm)
Förpackning
Bulk
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)