FJ-30-R-08.00-4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Bilden för FJ-30-R-08.00-4 är inte tillgänglig
FJ-30-R-08.00-4
DigiKeys produktnummer
FJ-30-R-08.00-4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FJ-30-R-08.00-4
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 8"
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 8,000" (203,20mm)
EDA-/CAD-modeller
FJ-30-R-08.00-4 Modeller
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
8,000" (203,20mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)