FJ-30-R-06.00-4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Bilden för FJ-30-R-06.00-4 är inte tillgänglig
FJ-30-R-06.00-4
DigiKeys produktnummer
FJ-30-R-06.00-4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FJ-30-R-06.00-4
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 6"
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 6,000" (152,40mm)
EDA-/CAD-modeller
FJ-30-R-06.00-4 Modeller
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
6,000" (152,40mm)
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)