Bilden för FJ-30-D-02.00-4 är inte tillgänglig
FJ-30-D-02.00-4
DigiKeys produktnummer
FJ-30-D-02.00-4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FJ-30-D-02.00-4
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 2"
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 2,000" (50,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FJ-30-D-02.00-4 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal ledare
30
Tillverkare
Samtec Inc.
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Längd
2,000" (50,80mm)
Förpackning
Bulk
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)