Bilden för ESS-125-TT-25 är inte tillgänglig
ESS-125-TT-25
DigiKeys produktnummer
ESS-125-TT-25-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESS-125-TT-25
Beskrivning
CONN SOCKET 25POS 0.1 TIN PCB
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 Positioner Förhöjd sockel Kontakt 0,100" (2,54mm) Genomgående hål Tenn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ESS-125-TT-25 Modeller
Kategori
Terminering
Tillv.
Fästtyp
Push-Pull
Serie
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Förpackning
Bulk
Isolering, färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,500" (12,70mm)
Kontaktdonstyp
Kontaktlängd - polstift
0,173" (4,40mm)
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-55°C-125°C