ERM8-010-05.0-S-DV-DS-K-TR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
20 Positionskontakt Differentialspar matris, hane Ytmontering Guld
ERM8-010-05.0-S-DV-DS-K-TR
DigiKeys produktnummer
ERM8-010-05.0-S-DV-DS-K-TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERM8-010-05.0-S-DV-DS-K-TR
Beskrivning
CONN DIFF ARRAY PLG 20P SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERM8-010-05.0-S-DV-DS-K-TR Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide, plocka och placera
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonstyp
Differentialspar matris, hane
Sammankopplade stackhöjder
10mm, 12mm, 15mm
Antal positioner
20
Höjd över kort
0,351" (8,91mm)
Stigning
0,031" (0,80mm)