ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-B
DigiKeys produktnummer
612-ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-B
Beskrivning
CBL ASSEM M-M 40POS 12" HDR
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40 Rektangulära kabelmonteringar Kortkant till kortkant 1,00' (304,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-B Modeller
Kategori
Delning - kabel
0,016" (0,40mm)
Tillverkare
Samtec Inc.
Längd
1,00' (304,80mm)
Serie
Färg
Blått, band
Förpackning
Bulk
Skärmning
Oskärmad
Artikelstatus
Aktiv
Kabelterminering
IDC
Kontaktdonstyp
Kortkant till kortkant
Kontaktytbehandling
Guld
Antal positioner
40
Kontaktyta, tjocklek
50µin (1,27µm)
Antal rader
2
Basproduktens nummer
Delning - anslutning
0,031" (0,80mm)