CL32B476KQVVPNE
DigiKeys produktnummer
1276-CL32B476KQVVPNETR-ND - Remsa och spole (TR)
1276-CL32B476KQVVPNECT-ND - Remsbit (CT)
1276-CL32B476KQVVPNEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL32B476KQVVPNE
Beskrivning
CAP CER 47UF 6.3V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
47 µF ±10% 6,3V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
General Purpose
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)