CL32B226MOJVPNE
DigiKeys produktnummer
1276-CL32B226MOJVPNETR-ND - Remsa och spole (TR)
1276-CL32B226MOJVPNECT-ND - Remsbit (CT)
1276-CL32B226MOJVPNEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL32B226MOJVPNE
Beskrivning
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
22 µF ±20% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
CL32B226MOJVPNE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
General Purpose
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)