CL32B106KAJNNNE
DigiKeys produktnummer
1276-1807-2-ND - Remsa och spole (TR)
1276-1807-1-ND - Remsbit (CT)
1276-1807-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL32B106KAJNNNE
Beskrivning
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
10 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
CL32B106KAJNNNE Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)