CL31F334ZBCNNNC
DigiKeys produktnummer
1276-2860-2-ND - Remsa och spole (TR)
1276-2860-1-ND - Remsbit (CT)
1276-2860-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL31F334ZBCNNNC
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 50V Y5V 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.33 µF -20%, +80% 50V Keramiska kondensatorer Y5V (F) 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CL31F334ZBCNNNC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
-20%, +80%
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)